Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sekiro - Przepastna głębina

Droga w kierunku Głębin w Ashinie.

Dotarłeś do tego miejsca od strony posążka rzeźbiarza: Wejście do opuszczonego lochu lub Zbiornik w Ashinie.

Droga za posążkiem rzeźbiarza: Przepastna głębina prowadzi do regionu: Głębiny w Ashinie.

Za posążkiem spotkasz Jinzaemona Kumano. Miałeś okazję się z nim widzieć po raz pierwszy w Zbiorniku w Ashinie. Jeśli nie ma go w tym miejscu, to znaczy, że musisz najpierw zabić boss: Samotnego cienia, fechmistrza, który blokuje przejście pomiędzy Zbiornikiem w Ashinie a Przepastną głębiną.

Jeśli wcześniej rozmawiałeś z Dojunem, który stoi przy celi w Opuszczonym lochu, możesz zaproponować Jinzaemonowi Kumano, aby udał się lochu. Pamiętaj, że cokolwiek postanowisz, twoja decyzja będzie miała swoje konsekwencji.

Gdy dotrzesz do urwiska, porozmawiaj ze staruszką (1). Następnie podejdź do krawędzi i zeskocz (2).

Chwilę polecisz w dół. Gdy zobaczysz pierwszy hak, zaczep się, używając linki z hakiem, i wskocz na półkę skalną. Jeśli go ominiesz, zahacz się o kolejny zaczep.

Niezależnie, czy wskoczyłeś na niżej lub wyżej położoną półkę skalną, dalej przejdziesz do jaskini, w której zaatakuje cię truposz. Zeskocz do poniżej położonego korytarza przez dziurę w ziemi (3). Podejdź do posążka rzeźbiarza Głębiny w Ashinie i aktywuj go. Idąc dalej, wkroczysz do rejonu o tej samej nazwie.


O autorze

Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze

More On Sekiro: Shadows Die Twice

Najnowsze artykuły