Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sekiro - Podziemny kanał wodny

Droga w kierunku Świątyni Senpou, góry Kongo.

Dotarłeś do tego posążka rzeźbiarza od strony Zamku w Ashinie, czyli od strony Wejścia do opuszczonego lochu lub od strony areny walki z bossem, Wojownikiem Shichimenem.

Za posążkiem Podziemny kanał wodny odnajdziesz Złom żelazny.

Wejdź do wody i płyń w kierunku skalnego wzniesienia (1). Zabij najpierw strażnika po prawej (2), a potem zajmij się dwoma wrogami po lewej (3). Zbierz przedmioty z ziemi (Czarny proch, Środek uspakajający).

Następnie popłyń w głąb jaskini (4). Na brzegu zobaczysz kolejnych przeciwników. Szybko wyjdź z wody i rozpraw się z nimi.

Wejdź do groty, w której odnajdziesz windę. Użyj mechanizmu (5) umieszczonego na belce, aby przywołać windę z góry. Gdy zjedzie, wejdź do niej i użyj dźwigni, by wjechać na górę.

Wejdź po schodach. Kiedy wejdziesz do pomieszczenia, usłyszysz kobiecy głos. Podejdź do obrazka (6) i porozmawiaj z niewidoczną osobą. Następnie odblokuj posążek rzeźbiarza Świątynia Senpou, góra Kongo (7).

Gdy wyjdziesz na zewnątrz (8), znajdziesz się już w nowym rejonie - Świątyni Senpou, górze Kongo.


O autorze

Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze

More On Sekiro: Shadows Die Twice

Najnowsze artykuły