Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sekiro otrzyma nowe wyzwania i opcję powtórzenia walk z bossami - za darmo

W ramach aktualizacji.

Activision i studio From Software poinformowali, że 29 października Sekiro: Shadows DieTwice otrzyma aktualizację, która wprowadzi do gry szereg nowości.

Najważniejszym elementem jest opcja powtórzenia potyczek z pokonanymi wcześniej bossami przy posążkach rzeźbiarza. Pojawią się też cechujące się wysokim stopniem trudności wyzwania, które po każdej śmierci trzeba będzie rozpocząć od początku.

Przebierzemy głównego bohatera w inny strój

Twórcy dodadzą również opcję zmiany ubrania głównemu bohaterowi. Aktualizacja zaimplementuje trzy stroje - dwa odblokowujemy w ramach wspomnianych wyzwań, a trzeci zdobędziemy po ukończeniu gry. Kostiumy nie wpłyną na rozgrywkę.

Ostatnią nowością jest funkcja zarejestrowania ostatnich 30 sekund rozgrywki, by uchwycić na przykład szczególnie efektowny atak. Zarejestrowane nagrania udostępnimy (z opcjonalną wiadomością) innym użytkownikom w formie „ducha”- jeżei ktoś go obejrzy i oceni, nasza postać zostanie uleczona.

Nagrane filmy wyświetlą się w formie hologramu

Poinformowano jednocześnie, że Sekiro: Shadows Die Twice sprzedało się do tej pory w liczbie ponad 5 milionów egzemplarzy. Gra ukazała się w marcu 2019 roku na PC, PS4 i Xbox One.

Źródło: Activision

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze