Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Sekiro - Notatka o pagodzie, Mglisty kruk: gdzie znaleźć

Zadanie poboczne: odnajdujemy nowe narzędzie protezy shinobi.

Od Handlarza wiedzą Fujioki można zakupić Notatkę o pagodzie, która kosztuje 500 senów. Kryje ona informację o lokalizacji skarbu - Mglistym kruku, który można używać jako narzędzie protezy.

Tę postać po raz pierwszy spotkasz w Zamku w Ashinie.

Na stronie: Sekiro - Handlarz wiedzą Fujioka opisaliśmy, w którym miejscu dokładnie odnajdziesz Handlarza wiedzą Fujiokę oraz co trzeba zrobić, aby zaczął z nami handlować.

Aby zdobyć skarb tak naprawdę nie trzeba tracić senów na zakup notatki. Nawet nie ma potrzeby odnajdywania Handlarza wiedzą Fujiokę, choć warto to zrobić, bo ma on w swojej ofercie kilka innych ciekawych przedmiotów, jak na przykład nasiono tykwy.

Treść notatki

Pióro mglistego kruka - niezbędne do używania narzędzia protezy: Mglisty kruk - odnajdziesz w Posiadłości rodu Hirata, w lokacji: Bambusowe zbocze.

Na stronie: Sekiro - Bambusowe zbocze, w części: Narzędzie protezy: Mglisty kruk opisaliśmy dokładne położenie skarbu.

Jeśli nie odkryłeś jeszcze rejonu Posiadłość rodu Hirata, na stronie: Sekiro - staruszka: Dzwonek panicza, posążek Buddy, wyjaśniamy, jak odblokować dostęp do tego miejsca.


O autorze

Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze