Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Screenshoty i raportowanie spamu w marcowej aktualizacji Xbox One

AKTUALIZACJA: Patch dostępny.

Aktualizacja (10.03.2015): Microsoft ogłosił, że marcowa aktualizacja oprogramowania Xbox One jest już dostępna dla wszystkich użytkowników konsoli.

Patch umożliwia między innymi wykonywanie screenshotów, dodawanie sugerowanych znajomych, zmienianie przezroczystości kafelków czy raportowanie spamu.

*

Oryginalna wiadomość (19.02.2015): Microsoft opublikował marcową aktualizację oprogramowania Xbox One dla użytkowników z dostępem do programu testowego. Pozostali posiadacze konsoli muszą jeszcze poczekać, ale ujawniono już pełną zawartość tej łatki.

Główną innowacją jest dodanie oczekiwanej od dłuższego czasu funkcji wykonywania screenshotów. Zrzut z ekranu zrobimy po dwukrotnym naciśnięciu przycisku Xbox na padzie lub za pomocą polecenia głosowego. W zapisywaniu i korzystaniu z obrazków pomoże ulepszona aplikacja Upload App.

Inne zmiany to możliwość podejrzenia „sugerowanych znajomych” na bazie naszej aktywności, a także nowe możliwości wyświetlania naszego prawdziwego imienia i nazwiska w Xbox Live.

Konsola pozwoli również ustawić przezroczystość kafelków w menu, by lepiej zaprezentować wybraną tapetę. Listę nowości zamykają kolejne opcje prywatności, raportowanie spamu oraz wsparcie dla OneGuide w Australii.

Tagi
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze