Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ścieżka dźwiękowa z oryginalnego StarCrafta od teraz w StarCrafcie 2

Oraz tryb Arcade za darmo dla wszystkich.

Blizzard rozpoczął proces publikacji poprawki 2.1 do StarCrafta 2. Twórcy przygotowali między innymi zremasterowaną ścieżkę dźwiękową z pierwszej części serii.

Klasyczne utwory włączyć można poprzez wybranie odpowiedniej opcji w menu. Dostępne są piosenki z oryginalnego StarCrafta oraz dodatku Brood War.

Nowa łatka otwiera także dostęp do trybu Arcade. Ta opcja rozgrywki umożliwia sprawdzenie nietypowych misji i map tworzonych przez graczy. Do zabawy wymagane jest darmowe StarCraft 2: Starter Edition.

Kolejne zmiany to możliwość planowania wydarzeń i rozgrywek w ramach klanów i grup, na wzór kalendarza z World of Warcraft. Podniesiono także maksymalny limit poziomów dla konta, dodano też kolejne grafiki i emblematy.

Pojawia się także opcja Extension Mods, czyli dodatkowe parametry dla tworzonych map. Twórcy modyfikacji mogą na przykład zdecydować, że wszystkie jednostki będą wybuchały po śmierci, a minerały uzyskają zdolność swobodnego przemieszczania się po mapie.

Pełną listę poprawek znaleźć można na oficjalnej stronie.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze