Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Scenarzysta Destiny opuszcza studio Bungie

Po 15 latach pracy.

Joe Staten, weteran z Bungie ogłosił, że odchodzi ze studia. W swojej karierze zajmował się scenariuszami serii Myth, Halo, a ostatnio także Destiny. W dorobku ma też powieść Halo: Contact Harvest.

„Po piętnastu latach w Bungie - od pól walki z Myth do tajemnic Halo - odchodzę, by zająć się nowymi wyzwaniami” - napisał w liście skierowanym do fanów.

„Choć może to być niespodzianką, nie obawiajcie się. Praca nad Destiny przez ostatnie cztery lata była przyjemnością, a po ogłoszeniu gry latem ubiegłego roku zapewniam, że zespół kreatywny jest na właściwej ścieżce.”

„Będę im kibicował - razem z wami - podczas premiery w przyszłym roku. Dziękuję za wsparcie, skierowane do mnie i do całego studia. Bez was by się nie udało” - dodał.

„Każdego dnia mamy okazję robić to, co kochamy: we wspaniałym miejscu, razem z ludźmi, których szanujemy i podziwiamy” - napisał David Dague, zajmujący się kontaktami ze społecznością. „Nikt nie reprezentuje tego lepiej niż Joseph Staten. Ciężko znaleźć osobę, która przyczyniała się do naszego sukcesu bardziej niż on.”

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze