Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Samsung Galaxy Note 10 - prezentacja modelu na nieoficjalnym renderze

Pożegnanie z wejściem 3,5 mm na słuchawki.

Przedstawiciele serwisu 91mobiles przygotowali wideo prezentujące trójwymiarowy model telefonu Samsung Galaxy Note 10. Render stworzono na podstawie fabrycznych schematów CAD.

To dobra okazja do podsumowania wszystkich nieoficjalnych informacji na temat nowego Note'a, które trafiały do internetu z różnych źródeł w ciągu ostatnich tygodni.

Najważniejszą informację będzie dla niektórych zapewne fakt, że Samsung postanowił wyeliminować w tegorocznym modelu jacka 3,5 mm. Tradycyjne słuchawki podłączymy więc tylko dzięki przejściówce.

Poza tym, w sprzedaży najprawdopodobniej pojawią się dwie wersje Note 10. Standardowa, prezentowana na filmie poniżej, zaoferuje ekran o przekątnej 6,3 cala i baterię o pojemości 3400 mAh. Większy model - Note 10 Pro - będzie mógł podobno pochwalić się ekranem 6,75 cala i czterema obiektywami tylniego aparatu.

Aparat Note 10 przypomina ten z Galaxy S10, choć obiektywy ułożono w linii pionowej, a nie poziomej. Przez to urządzenie przywodzi też na myśl smartfona Huawei P30.

Przedni aparat znajdzie się w wyciętym w ekranie otworze (hole punch camera), podobnie jak w S10, przy czym obiektyw umieszczono na środku górnej części panelu, a nie w rogu.

Pod ekranem ukryty zostanie też czytnik linii papilarnych. Tradycyjnie już dla Samsunga, otrzymamy też dwie zakrzywione krawędzie. Note 10 nie zrezygnuje oczywiście z charakterystycznego rysika.

Nowe urządzenie Samsunga ma trafić do sprzedaży przed końcem wakacji. Niektóre sieci komórkowe w Stanach Zjednoczonych zdradziły przedwcześnie, że Galaxy Note 10 będzie obsługiwać 5G.

Nie pojawiły się jeszcze żadne informacje na temat cen różnych wersji smartfona.

Źródło: 91mobiles

Tagi
O autorze
Komentarze