Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Saints Row - prolog: Pierwszy k***a dzień, Poranny Dojazd, Zarobić na czynsz

Pierwsze trzy misje w kampanii fabularnej.

Pierwszy k***a dzień, Poranny Dojazd i Zarobić na czynsz to pierwsze trzy misje w kampanii fabularnej Saints Row. Stanowią formę rozbudowanego samouczka i zapoznają cię z najważniejszymi aspektami rozgrywki.


Na tej stronie:


Pierwszy k***a dzień

Po obejrzeniu filmu wprowadzającego i stworzeniu własnej postaci, gra cofa się w czasie o kilka miesięcy. Po kolejnej krótkiej scence przejmiesz kontrolę nad postacią. Na razie musisz biec do znacznika, walcząc z napotkanymi wrogami - twój karabin i pistolet mają w tej misji nielimitowany zapas amunicji, więc możesz bez presji zapoznać się z systemem walki.

  • Po dotarciu do barykady skręć w uliczkę po prawej i kontynuuj do kolejnego znacznika. Przeskocz przez płot i spotkaj się z oddziałem. Oddział będzie teraz ochraniany przez transporter, chociaż w praktyce jest na odwrót - to ty musisz chronić pojazd. Trzymaj się blisko transportera i szybko eliminuj pojawiających się wrogów.
Wykorzystaj porozstawiane gdzieniegdzie ładunki wybuchowe, aby zabijać wielu wrogów na raz
  • Jeśli uda ci się odeskortować transporter w pobliże niewielkiego mostu, to po wymianie zdań z dowódcą zajmij miejsce na wieżyczce i zajmij się pozostałymi wrogami. W pewnym momencie przyleci helikopter - zestrzel go, aby kontynuować poziom. Jesteś teraz w kopalni. Idź cały czas przed siebie, aż wrócisz do miasteczka. W pewnym momencie trafisz na barykadę. Podnieś ładunki C4 z pobliskiego stołu i z ich pomocą zniszcz blokadę. Kontynuuj wędrówkę przez ulice miasteczka.
  • Po spotkaniu sojuszników idź z nimi w pobliże Saloonu. Tutaj musisz przetrwać ciągłe fale wrogów aż przybędą posiłki. Po zakończeniu walki wejdź do budynku. Gdy po kolejnej scence odzyskasz kontrolę nad postacią to podążaj korytarzami budowli za ściganym zbiegiem. Gdy pościg się nie uda, powróć do oddziału.
  • Po następnej scence będziesz wisiał uczepiony myśliwca. Jest to bardzo prosty segment - musisz eliminować pojawiających się w zasięgu widzenia wrogów. Po wyeliminowaniu wszystkich obejrzysz jeszcze jeden, dłuższy przerywnik i będziesz mógł wybrać strój swojego Szefa. Po tym misja zakończy się.

Poranny Dojazd

  • Po zakończeniu misji od razu uruchomi się kolejna: Poranny Dojazd. Nie jest to jednak zadanie samo w sobie a interaktywna scenka. Musisz dojechać do domu, słuchając narzekania swojej postaci. Kieruj się w stronę znacznika i wejdź do mieszkania, po czym obejrzyj przerywnik.

Zarobić na czynsz

  • Od razu po filmie rozpocznie się kolejne zadanie: Zarobić na czynsz. Wyjdź z budynku i podejdź do Neenah, a potem wejdź do żółtego auta przy ulicy (jest oznaczone znacznikiem). Jedź do wyznaczonego celu. Po kolejnej scence jedź do następnego celu. W pewnym momencie zacznie cię gonić policja - staraj się nie zniszczyć wozu i jedź do kolejnego celu.
Skorzystaj z taranowania, aby pozbyć się glin
  • Po dotarciu na złomowisko zastrzel napotkanych wrogów i wsiądź na motor. Jedź do wyznaczonego celu, aż uruchomi się scenka. Misja zakończy się i od tej pory możesz samodzielnie wybierać dostępne zadania z ekranu swojego smartfona.

Następnie: Saints Row - Obserwuj i melduj

Spis treści: Saints Row - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze