Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Saints Row 4 - polska wersja tylko na PC; na konsolach po angielsku

Dodatkowa broń, samolot i strój.

Saints Row 4 ukaże się w polskiej wersji językowej tylko na PC, a na konsolach w języku angielskim - poinformowała firma Cenega, dystrybutor gry w Polsce. Tytuł zadebiutuje, podobnie jak w całej Europie, 23 sierpnia.

Cały nakład premierowy na wszystkie platformy będzie zawierał dodatki DLC z edycji Commander in Chief. Wydanie to obejmuje dodatkową broń - karabin 'Merica, łączący funkcje wyrzutni rakiet, działka obrotowego, granatnika i miotacza ognia. Rozszerzenie dopełnia samolot Screamin Eagle i strój Wujka Sama. Wszystko w patriotycznych, amerykańskich klimatach.

W czwartej części serii znów zagramy jako przedstawiciel gangu Third Street Saints. Szef organizacji został wybrany na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Jest jednak jeden mały problem - ludzkości zagraża inwazja obcych, którzy przenieśli Świętych do wirtualnej wersji miasta Steelport.

Edycja Commander in Chief
Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze