Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rzut niemowlakiem w zwiastunie gry akcji Yakuza 6

Informacje na temat fabuły.

Sega opublikowała nowy trailer gry akcji Yakuza 6 na imprezie Tokyo Game Show. Najważniejszy punkt: reżyser Takeshi „Beat” Kitano rzucający niemowlakiem, w 1:41. Nie pytajcie, dlaczego.

Prosimy nie rzucać dziećmi

Jeśli jednak pytacie, to warto wyjaśnić, że bobas jest dzieckiem Haruki Sawamury, której dorastanie obserwowali wszyscy fani serii na przestrzeni ostatnich odsłon.

Teraz młoda kobieta jest w śpiączce, po wypadku samochodowym. Główny bohater - Kazuma Kiryu - wyrusza na poszukiwania ojca. Trudne sprawy (dzięki, Yakuzafan).

Ze słodkim bobasem - Haruto Sawamurą - na ramieniu, nasz heros zapuszcza się w niebezpieczne zaułki miasta Onomichi Jingaicho, nieopodal Hiroshimy, gdzie prowadzą jedyne wskazówki.

Na miejscu spotyka przedstawicieli rodziny Hirose, należących do ugrupowania Yomei. Dochodzi do walki i szybko okazuje się, że Haruto może być ważniejszy niż może się wydawać.

Liderem rodziny Hirose jest niejaki Toru, czyli właśnie mężczyzna rzucający bobasem w powyższym trailerze. W tej roli wystąpi Takeshi „Beat” Kitano, słynny reżyser i aktor.

Yakuza 6 - siódma odsłona popularnej serii - ukaże się 8 grudnia w Japonii, już tylko na PS4. Akcja ponownie toczy się w otwartym świecie.

Na razie nie wiadomo czy produkcja zadebiutuje w Europie lub USA. Szanse są jednak duże - w ostatnim czasie Sega chętniej wydaje ten cykl poza ojczyzną.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze