Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rzadka gra z Barbie sprzedana za niemal 7 tys. złotych

Czego się nie robi dla kolekcji.

Niejaki „Galdius” pochwalił się, że skompletował kolekcję obejmującą wszystkie wydane w Ameryce Północnej pudełkowe gry na Nintendo 3DS. To wymagało jednak sporego wydatku na ostatni tytuł.

Jak opisuje nabywca w serwisie Reddit, do uzupełnienia zestawu brakował mu jeden niepozorny, ale jednocześnie rzadki tytuł - Barbie Groom and Glam Pups.

Projekt z 2013 roku (wcześniej wydano wersję Wii i DS) okazał się być trudny do znalezienia. Zapytany o szczegóły, „Galdius” przyznał, że wydał na białego kruka 1600 dolarów, czyli niecałe 7 tys. złotych. Plus koszty wysyłki do Brazylii.

Brakujący klasyk
Kolekcja - jeszcze bez Barbie

„Kilka lat temu gra kosztowała około 700 dolarów, mogłem wtedy kupić” - żałuje zainteresowany.

Dzisiaj na Allegro kopię znaleźć można za niecałe 50 złotych, choć mowa o samym kartridżu oraz o wydaniu europejskim. Rzadkość północnoamerykańskiego Barbie Groom and Glam Pups polega na tym, że w tym regionie tytuł ukazał się tylko w Kanadzie.

Jak wyjaśnia „Galdius”, cała kolekcja obejmuje 419 pozycji. Wkrótce powiększy się o jeszcze jedną grę - Andro Dunos 2 to ostatni tytuł, jaki ukaże się w pudełku na Nintendo 3DS, zaplanowany na drugi kwartał obecnego roku.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze