Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rytmiczne Guitar Hero Live z trybem sieciowej rywalizacji

Losowe piosenki.

Rytmiczna gra zręcznościowa Guitar Hero Live wzbogaciła się o oczekiwany przez fanów tryb sieciowej rywalizacji dla maksymalnie dwóch graczy.

Ekran Rival Challenges

Nowa opcja - popularna w poprzednich odsłonach serii - została udostępniona w ramach darmowej aktualizacji. Zmieniły się jednak bazowe założenia, co wyjaśniono na oficjalnym blogu.

Podczas „przełączania kanałów” na GHTV mamy szansę trafić na Rival Challenges, gdzie gracz ma okazję zmierzyć się w bezpośrednim pojedynku z osobą o podobnym poziomie umiejętności.

„Rival Challenges pojawią się dwa razy w każdym półgodzinnym programie. Piosenki będą wybierane przez nas, więc musicie być gotowi na wszystko!” - tłumaczy producent Jamie Jackson.

Minimalny poziom doświadczenia dla sieciowej rywalizacji to 10. Każda wygrana dodaje 100 punktów Statusu.

Dodatkowo aktualizacja wprowadza do GHTV kilka nowych funkcji, jak choćby oznaczanie ulubionych utworów i codzienną porcję tokenów, umożliwiające rozegranie trzech utworów na żądanie.

Tytuł Activision debiutował 20 października na PlayStation 3, PS4, X360, Xbox One i Wii U, a także na urządzeniach mobilnych. Razem z grą wystartowała także usługa GHTV - 24-godzinny program z teledyskami. Klipy wyświetlane są na ekranie razem z „autostradą” z przyciskami, a gracze mogą błyskawicznie dołączyć do rozgrywki.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze