Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ruszyły zapisy do bety Diablo 4. Gra najwyraźniej ominie stare konsole

Gra pojawi się tylko na PC, PS5 i Xbox Series X/S?

Niewykluczone, że na dzisiejszym pokazie Microsoftu zobaczymy Diablo 4. Natomiast już teraz wystartowały zapisy do bety gry, która z kolei najprawdopodobniej nie ukaże się na konsolach poprzedniej generacji.

Internauci zauważyli, że na oficjalnej stronie internetowej produkcji pojawiła się możliwość wyrażenia chęci uczestnictwa w nadchodzących testach nowej odsłony słynnej serii. Wystarczy kliknąć przycisk „zarejestruj się”.

Uwagę zwracają jednak wyszczególnione platformy docelowe. Informacja na witrynie gry wskazuje, że Diablo 4 zadebiutuje tylko na PC, PS5 i Xbox Series X/S. To może oznaczać, że - wbrew wcześniejszym zapewnieniom - pozycja nie trafi na PS4 i Xbox One.

Strona internetowa podaje, że gra trafi na PC, PS5 i Xbox Series X/S

Wciąż jednak trzeba czekać na oficjalne potwierdzenie, bo podane urządzenia mogą być jedynie tymi, na których odbędą się testy. Istnieje prawdopodobieństwo, że szczegóły poznamy na dzisiejszej prezentacji Microsoftu i Bethesdy, startującej o 19:00 czasu polskiego.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze