Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ruszyły zamknięte testy Diablo 4. Na razie grają rodziny deweloperów

Ktoś ma wujka w Blizzardzie?

Z nieoficjalnych informacji wynika, że Blizzard prowadzi obecnie zamknięte testy alfa Diablo 4. Większość grających wyraża podobno pozytywne opinie o rozgrywce, a produkcja zmierza w dobrym kierunku.

Doniesieniami na Twitterze podzielił się Jason Schreier, który znany jest z wielu trafnych przecieków i sprawdzonych źródeł. Jego zdaniem, wczesna wersja Diablo 4 testowana jest obecnie być przez rodziny i przyjaciół deweloperów. Obejmuje ich umowa o zachowaniu poufności, więc dziennikarz nie mógł jeszcze podać dodatkowych szczegółów.

Według Schreiera, alfa spodobała się testowanym osobom, choć trzeba mieć na uwadze, że opinie mogą nie być w pełni obiektywne - ze względu na bliskie relacje z deweloperami. Mogą też nie obejmować wrażeń z sieciowych i społecznościowych aspektów rozgrywki.

Tego typu zamknięte testy nie są nowością i polegają na pokazaniu gry szerszemu gronu odbiorców, głównie przyjaciołom i rodzinom samych twórców gry. Można w ten sposób ocenić reakcje zwykłych graczy i poznać pierwsze opinie osób z zewnątrz studia.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Diablo IV

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze