Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ruszyła sprzedaż Kompendium na turniej International w Dota 2

Ponad 5 mln dol. na koncie.

Valve rozpoczęło sprzedaż tegorocznego Kompendium na turniej The International w Dota 2. Część zysków z każdego sprzedanego egzemplarza trafia do puli nagród, o które powalczą najlepsi zawodnicy z całego świata.

Interaktywny przewodnik po zawodach kosztuje 10 dolarów (ok. 37 zł). W ubiegłym roku udało się zebrać do puli nagród ponad 10 milionów dolarów. Już teraz suma wynosi ponad 5 mln, więc rekord zastanie najpewniej pobity.

Tradycyjnie, osiąganie kolejnych pułapów przekłada się na nagrody dla wszystkich graczy. Niektóre z przykładów to nowy ekran ładowania (4,5 mln), wygląd interfejsu (5,5 mln) czy kurier (9 mln).

Wyżej jest jeszcze pakiet z muzyką, kolejny narrator potyczek, a nawet efekty pogodowe do odblokowania. Na samym szczycie - za 15 mln dol. - znajduje się przedmiot Axe Immortal oraz komiks na bazie jednej z postaci.

Nowością w tym roku są wyzwania Kompendium, polegające na realizowaniu określonych celów podczas grania w Dota 2. W nagrodę otrzymamy monety, które wymienimy potem na przedmioty.

Jak co roku, posiadany podręcznik możemy „awansować” na kolejne poziomy poprzez zakup punktów lub kończenie aktywności. Tu także można liczyć na bonusy i przedmioty do zdobycia.

Turniej The International 2015 odbędzie się w sierpniu w Seattle.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze