Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ruszyła przedsprzedaż Horizon Call of the Mountain. Nie jest tanio

Dostaliśmy też nowy trailer.

Horizon Call of the Mountain - jeden z najważniejszych tytułów na urządzenie PlayStation VR2 - jest już dostępny w przedsprzedaży. Twórcy opublikowali przy okazji nowy zwiastun produkcji.

Grę zakupimy już w PlayStation Store, w cenie 299 złotych. Na ten moment nie ujawniono żadnych dodatków, które zapewniłoby nam kupno edycji przedpremierowej. Opublikowano jednak nowy zwiastun, prezentujący kolejną dawkę ujęć z widoku pierwszoosobowego.

Zdobądź nowe wysokości. Horizon Call of The Mountain, stworzone ekskluzywnie dla PlayStation VR2 przez studio Guerilla oraz Firesprite, zadebiutuje już 22 lutego 2023 roku. Przygotuj się na wejście w buty (a nawet rękawice) Ryasa, w jego ekscytującej przygodzie” - czytamy w opisie materiału.

Horizon Call of the Mountain to produkcja opracowana z myślą wyłącznie o technologii wirtualnej rzeczywistości. Tytuł jest spin-offem serii Horizon, poznajemy w nim bowiem historię nowej postaci - Ryasa. W trakcie przygody będziemy mieli jednak okazję natrafić na dobrze znane fanom cyklu postacie, także na samą Aloy. Produkcja trafi tylko na urządzenie PlayStation VR2, którego szczegóły poznaliśmy już jakiś czas temu.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze