Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ruszyła beta Football Manager 2017

Tylko dla preorderów. Postępy przeniesiemy do pełnej wersji.

Zgodnie z kilkuletnią tradycją, zainteresowane osoby mogą już przystąpić do rozgrywki w Football Manager 2017 i sprawdzić przedpremierową wersję beta.

Aby otrzymać kod, wymagane jest jednak złożenie preorderu w wersji cyfrowej, w sklepie oferującym wcześniejszy dostęp. Warto uważać więc podczas zakupu.

Odsłona beta to na dobrą sprawę pełna wersja produkcji - nie ma ograniczeń w kwestii wyboru krajów czy czasu trwania rozgrywki. Jedyną różnicą będzie premierowa łatka, jaką w dniu debiutu publikuje zawsze odpowiedzialne za prace studio SI Games, odpowiadając na zgłoszenia błędów na oficjalnym forum dyskusyjnym.

Rozpoczętą kampanię przeniesiemy później do pełnej wersji, by kontynuować prowadzenie wybranego klubu.

W odsłonie beta dostępny jest także tryb sieciowy, ale w przypadku tej opcji zabawy deweloperzy nie mają jeszcze pewności, czy postępy uda się przenieść do pełnej gry.

Football Manager 2017 zadebiutuje 4 listopada. Listę najważniejszych zmian i nowości znaleźć można w naszej wcześniejszej wiadomości.

Innowacje są najczęściej kosmetyczne, choć jest kilka większych pozycji, jak 64-bitowa wersja gry i mądrzejsze zachowanie sztucznej inteligencji na rynku transferowym, a także na boisku.

Fanów z Polski zainteresuje zapewne fakt, że Ekstraklasa jest teraz w pełni licencjonowana, co oznacza autentyczne koszulki, logo zespołów i rozgrywek, wymogi dotyczące infrastruktury czy też realistyczne nagrody pieniężne.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły