Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ruszają zamknięte testy Reaper of Souls

Nowa klasa i przygody w dodatku do Diablo 3.

Blizzard poinformował, że zakończono fazę „dla przyjaciół i znajomych”, rozpoczynając zamknięte testy dodatku do Diablo 3 - Reaper of Souls.

Osoby, które zgłosiły chęć wcześniejszego sprawdzenia zawartości z pierwszego rozszerzenie muszą już tylko liczyć na łut szczęścia - zaproszenia otrzymają na skrzynkę mailową. Nadal można jeszcze aplikować do testów, wybierając odpowiednią opcje w ustawieniach konta Battle.net i przesyłając dane na temat komputera.

Na oficjalnej stronie gry opublikowano wyczerpujący zestaw pytań i odpowiedzi, opisujący proces kopiowania istniejących postaci do wersji beta i wskazujący miejsca, gdzie należy zgłaszać wykryte błędy i zostawiać sugestie.

„Testerzy wybierani są na podstawie konfiguracji sprzętowej, aktywności w grze i innych czynników, w tym także szczęścia” - wyjaśnia Blizzard. Wybrańcy będą mogli sprawdzić całą zawartość Reaper of Souls, w tym także finałową walkę. Producent nie narzuca żadnych ograniczeń co do wykonywanych screenów i filmów z rozgrywki, więc w sieci pojawią się zapewne liczne materiały.

Michał, jeden z „przyjaciół i znajomych” Blizzarda zdążył już sprawdzić Reaper of Souls w poprzedniej fazie testów beta, a jego wrażenia można znaleźć tutaj.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły