Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rumble City to pierwsza gra mobilna od twórców Just Cause

Turowa strategia.

Twórcy Just Cause 3 i Mad Max - studio Avalanche - opublikowali swoją pierwszą produkcję na urządzenia mobilne, zatytułowaną Rumble City.

Prawie jak Mad Max

Darmowy tytuł zawiera transakcje cyfrowe i dostępny jest na systemie Android oraz na sprzęcie od firmy Amazon. Debiut na iOS zaplanowany jest na najbliższy czwartek, 9 lipca.

W odróżnieniu od standardowych produkcji Avalanche, stawiających na chaos i walkę, Rumble City to turowa gra strategiczna. Całość inspirowana jest kulturą amerykańskich motocyklistów z lat 60. i powstała rzekomo jako mały, poboczny projekt wewnątrz studia.

„Gdy zespół zaprezentował postacie z Rumble City, od razu wiedziałem, że chcę podzielić się nimi ze światem” - komentuje Pim Holfve, dyrektor generalny firmy.

„Choć grze daleko od szaleństwa otwartych światów, z którego słyniemy, to udało się odtworzyć nietypowy humor, jakiego oczekują i wymagają nasi fani. Właśnie dlatego Rumble City - pomimo różnic - jest idealną pozycją w katalogu Avalanche Studios” - dodaje.

Poniżej gra w akcji:

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze