Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rozmowy głosowe i mocniejsze bronie egzotyczne w przyszłych łatkach Destiny

Plany na najbliższe tygodnie.

Studio Bungie ujawniło, jakie modyfikacje i usprawnienia planuje wprowadzić w sieciowej strzelance Destiny w najbliższych tygodniach.

Czym mogę służyć?

„Rzeczy, o których mówiliśmy i nad którymi pracowaliśmy już wkrótce pojawią się na waszych dyskach twardych” - napisano na oficjalnej stronie gry.

„Szykujemy kilka zestawów pełnych radości na najbliższe tygodnie. Niektóre zaoferują kolejne rzeczy do zdobycia, inne przygotują świat na przybycie nowości.”

Wśród wymienianych modyfikacji znalazły się kanały do rozmów głosowych z towarzyszami, wzmocnienie statystyk egzotycznych broni, nowe legendarne elementy wyposażenia oraz przygotowanie gry na grudniowy dodatek The Dark Below.

Inne nowości to usprawnione cieniowanie modeli broni, możliwość podejrzenia przedmiotów przed zakupem za Glimmer, „hojniejszy Cryptarch”, „niewidzialne techniczne ewolucje” czy „inne tricki schowane w rękawie”.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze