Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rosyjskie drogi na screenach z nowego dodatku do Euro Truck Simulator 2

DLC wciąż nie ma daty premiery.

SCS Software opublikowało nowe screeny z dodatku Heart of Russia do Euro Truck Simulator 2. Materiały prezentują ulice w Rosji.

W towarzyszącym obrazkom wpisie na blogu studia deweloperzy wyjaśniają, że starają się wiernie odwzorować rosyjską sieć dróg. Tłumaczą, że na początku prac nad DLC pozyskane informacje wskazywały, że wiele obszarów jest starych i zużytych, ale w kolejnych latach władze odświeżyły lokalne mapy, co pozwoliło lepiej odtworzyć poszczególne regiony.

Rosyjski dodatek do Euro Truck Simulator 2
Rosyjski dodatek do Euro Truck Simulator 2
Rosyjski dodatek do Euro Truck Simulator 2

„Choć Rosja może być znana z bardzo zużytych dróg, większość głównych połączeń drogowych dla ciężarówek jest w dobrym stanie, zwłaszcza wokół miast pokroju Moskwy, gdzie są dobrze utrzymane. Często używanymi przez kierowców autostradami są federalne, które należą do rządu i są przez niego utrzymywane, bo mają regionalne i międzygminne znaczenie dla kraju i gospodarki” - tłumaczą.

Rosyjski dodatek do Euro Truck Simulator 2
Rosyjski dodatek do Euro Truck Simulator 2

W trakcie prac nad dodatkiem twórcy zmienili sposób projektowania wirtualnych elementów w stylu mostów, poręczy i krawężników - są większe. Sporo uwagi poświęcono znakom drogowym, których u naszych sąsiadów jest dużo, przy czym wyzwaniem okazały się nowe rodzaje oznaczeń, w tym wiszące, dynamiczne i poziome.

Powyżej przedstawiamy część z udostępnionych screenów - pozostałe dostępne są we wpisie na blogu SCS Software. Wciąż nieznana jest jednak data premiery dodatku Heart of Russia.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze