Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rolnicze Harvest Moon: Seeds of Memories trafi na PC i Wii U

Premiera zimą.

Harvest Moon: Seeds of Memories - następna odsłona serii łączącej symulator farmy z elementami RPG - ukaże się zimą tego roku na PC, Wii U, iOS i Androidzie.

Tym samym cykl zadebiutuje na konsoli Wii U oraz na komputerach osobistych.

Twórcy zapewniają, że Seeds of Memories inspirowane jest „rozgrywką z pierwszych odsłon serii”. Deweloperzy chcą przywołać „poczucie nostalgii, razem z nowymi elementami zabawy”.

Krótko mówiąc, produkcja opowie o zarządzaniu farmą i zdobywaniu nowych znajomych. Nie zabraknie łowienia ryb, pracy w lesie, hodowli zwierząt i relacji z sąsiadami, a wszystko to w kolorowej, izometrycznej oprawie.

Głównym zadaniem będzie znalezienie wszystkich tytułowych nasion, zdobywanych poprzez wykonywanie różnych czynności: przyniesienie mieszkańcowi wioski ulubionego przedmiotu, złowienie wielkiej ryby czy zakup pierwszej krowy.

Będą też konkursy i festiwale, pięć kandydatów na żonę i męża, powrót kur i owiec do serii, jazda konna i pieski.

Na pierwsze ujęcia z rozgrywki w Harvest Moon: Seeds of Memories musimy poczekać jeszcze dwa tygodnie, do targów E3.

Ostatnia odsłona serii wydana w Europie to Harvest Moon 3D: A New Beginning, które debiutowało we wrześniu 2013 roku. Następne - w Japonii i Ameryce Północnej - było Story of Seasons. Ta część cyklu nie miała jednak „Harvest Moon” w tytule, z powodu konfliktu wydawców - Marvelous i Natsume.

Trailer poprzedniej odsłony, dający ogólny pogląd na grę

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze