Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

RollerCoaster Tycoon World od 30 marca na Steamie

We wczesnej wersji.

Ekonomiczna strategia RollerCoaster Tycoon World zadebiutuje na PC już 30 marca. Zgodnie z obecną tradycją, będzie to w programie Early Access na Steamie.

Według pierwotnych planów, produkcja Atari miała ukazać się jeszcze w ubiegłym roku, ale nową datę debiutu ustalono na początek 2016 r. Także i tego terminu nie udało się dotrzymać, a teraz i tak dostajemy niedokończoną produkcję. Niech żyją gry wideo.

Cenę ustalono na 46 euro (ok. 197 zł).

RollerCoaster Tycoon World to powrót zasłużonej serii, w której zadaniem graczy jest budowa i zarządzanie parkiem rozrywki. Twórcy zadbali o zaawansowane narzędzia do tworzenia kolejek górskich, różne style atrakcji czy dzielenie się konstrukcjami graczy.

W wersji Early Access znajdziemy także możliwość swobodnej deformacji terenu, kampanię, kilka pierwszych scenariuszów, swobodny tryb „piaskownicy”, 10 kolejek górskich czy 30 innych atrakcji.

Ekonomiczne strategie o zarządzaniu parkiem rozgrywki - jak się okazuje - lubią chodzić parami, ponieważ produkcję o podobnych założeniach rozwija obecnie Frontier Developments. Planet Coaster ma być duchowym następcą RollerCoaster Tycoon 3, również stworzonego przez to studio.

W ten tytuł także można już zagrać, płacąc skromne 68 funtów (ok. 367 zł) za dostęp do wczesnej wersji alpha. Rzesze zainteresowanych powinny udać się na oficjalną stronę gry.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze