Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rollercoaster Tycoon 4 na PC będzie „całkiem inne” niż wersja mobilna

Ale twórcy koncentrują się na urządzeniach przenośnych.

Firma Atari zapewnia zaniepokojonych fanów serii, że RollerCoaster Tycoon 4 na PC będzie „całkiem inne” niż zapowiedziana niedawno wersja mobilna, wspomagana transakcjami cyfrowymi.

Czwartą odsłonę popularnej marki zapowiedziano w ubiegłym tygodniu, początkowo tylko na iPhone'y, iPady oraz iPody Touch. Szybko potwierdzono jednak, że powstaje także gra na PC.

- Nie możemy zdradzić zbyt wiele, ale odsłona PC na pewno będzie całkiem inną produkcją - przyznał Anthony Chien z Atari w rozmowie z serwisem Digital Spy. - Jest wielu oddanych fanów serii, którzy oczekują tytułu na PC i chcą w nim znaleźć inne rzeczy. Postaramy się dostarczyć jak najwięcej.

- Najpierw wersja mobilna, potem doświadczenie PC. Wydaje mi się, że wiele osób głośno domaga się odsłony na komputery osobiste przed urządzeniami przenośnymi, ale taka jest nasza strategia.

Pomimo wprowadzenia ułatwiających rozgrywkę transakcji cyfrowych, RollerCoaster Tycoon 4 Mobile nie jest darmowe.

- Gra będzie oferowana domyślnie z cyfrową walutą o wartości 5 dolarów, co oznacza, że dostaniemy więcej, niż wyniesie cena zakupu - kończy Chien.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze