Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rogue Legacy zadebiutuje w lipcu na konsolach PlayStation

Także w polskiej wersji językowej.

Studio Cellar Door Games ogłosiło, że Rogue Legacy zadebiutuje 30 lipca na konsolach PlayStation 3, PS4 i PS Vita.

Platformówka z losowo generowanymi poziomami ukazała się na PC w czerwcu ubiegłego roku, a później doczekała się jeszcze konwersji na Maca i Linux.

Wersja na sprzęt PlayStation rozprowadzana będzie w systemie Cross-Buy, gdzie zakup jednej wersji oznacza dostęp do gry na pozostałych konsolach. Nie podano jeszcze ceny.

Twórcy obiecują także możliwość przenoszenia zapisanych stanów gry, uwzględnienie całej zawartości z PC wraz z aktualizacjami, dostosowanie sterowania do możliwości PlayStation Vita oraz kilka wersji językowych, w tym polską lokalizację.

„Rogue Legacy to jedna z najbardziej udanych niezależnych produkcji tego roku, a byłaby wręcz idealną, gdyby nie zbyt mała różnorodność wrogów i sposobów ich zwalczania. Potrafi przyciągnąć na długie godziny, ale jest też świetnym tytułem, do którego można wracać po krótkich sesjach” - napisał w recenzji Mateusz.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze