Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rogue Legacy „wkrótce” na Mac i Linux

AKTUALIZACJA: Nowe wersje już dostępne.

Aktualizacja: Rogue Legacy jest już dostępne na komputery Mac oraz system Linux. Dodatkowo, wprowadzono możliwość zapisywania stanu gry na wielu slotach i naprawiono szereg drobnych usterk - te zmiany znaleźć można także w edycji PC.

*

Oryginalna wiadomość: Studio Cellar Door Games poinformowało za pośrednictwem serwisu Joystiq, że Rogue Legacy już „wkrótce” ukaże się na komputerach z systemami Mac i Linux.

Platformówka z losowo generowanymi poziomami czeka także na debiut na PS3, PS Vita i PlayStation 4, ale w tym przypadku nie podano nawet przybliżonej daty premiery.

W rozmowie z serwisem Shacknews twórcy dodali, że razem z nowymi wersjami sprzętowymi pojawi się także patch, który wprowadzi możliwość zapisywania stanu gry na wielu slotach. Dzięki temu kilku użytkowników będzie mogło grać na jednej maszynie. Poprawka dotyczy także edycji PC.

Druga aktualizacja wprowadzi dodatkową zawartość, choć nie podano jeszcze, co to oznacza. „Nie chcemy wdawać się w szczegóły, bo prace nadal są w toku, ale możemy potwierdzić, że całość będzie darmowa” - mówią deweloperzy.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze