Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rogue Legacy 2 już w pełnej wersji. Kontynuacja niezależnego hitu

Gra zbiera świetne oceny.

Po długim okresie spędzonym w programie Early Access na Steamie, Rogue Legacy 2 jest już dostępne w pełnej wersji. Podobnie jak i pierwsza część, najnowsze przygody rycerzy zbierają wysokie oceny.

Tytuł debiutował już w sierpniu 2020 roku, więc twórcy z Cellar Door Games mieli sporo czasu na doszlifowanie detali i wprowadzenie nowych elementów. Gra jest teraz dostępna już nie tylko na PC (przez Steam i Epic Games), ale także na konsolach Xbox One i Xbox Series X/S.

Zadowoleni są nie tylko gracze, ale i recenzencji. Dość powiedzieć, że średnia ocen profesjonalnych krytyków w serwisie OpenCritic wynosi obecnie imponujące 90 procent, a w MetaCritic – aż 91 proc.

Podstawy rozgrywki nie uległy większym zmianom względem poprzedniej części. Ponownie przemierzamy więc tajemniczą twierdzę, a w momencie śmierci postaci wcielamy się w jej potomka o losowo dobranych cechach.

Druga część cyklu oferuje ładniejszą oprawę graficzną, a także niedostępne w oryginale bronie, klasy i biomy, czyli typy lokacji. Ciekawostką jest funkcja, która po zgonie rycerza pozwoli dziedziczyć zdobyte wcześniej zdolności.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Rogue Legacy 2

PC

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze