Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rockstar nie przywróci utraconych bohaterów w Grand Theft Auto Online

Trzeba zacząć od nowa.

Rockstar potwierdził, że bohaterowie utraceni w wyniku problemów z serwerami GTA Online nie zostaną przywróceni.

„Dla osób pytających o przywrócenie utraconych postaci - nie będzie to możliwe. Mamy jednak nadzieję, że dodatkowy zastrzyk gotówki osłodzi nieco nowy start w Los Santos.”

„Biorąc pod uwagę problemy techniczne w pierwszych dniach funkcjonowania GTA Online, planujemy wręczenie graczom pakietów pomocowych” - napisano w komunikacie na oficjalnej stronie. O wirtualnej gotówce dla graczy GTA Online pisaliśmy w piątek.

Producent oferuje „specjalną, stymulującą paczkę” dla wszystkich, którzy grali - lub zagrają - w październiku w tryb wieloosobowy. Pół miliona wirtualnej gotówki powędruje na konta bankowe od przyszłego tygodnia - w dwóch transzach.

Serwery trybu sieciowego GTA 5 włączono 1 października tego roku, dwa tygodnie po premierze kampanii fabularnej. Szybko okazało się, że infrastruktura przygotowana przez Rockstara nie jest wystarczająco wydolna, a w samej grze ujawniono także liczne błędy i usterki.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze