Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Robinson: The Journey od Cryteka trafi 9 listopada na PS VR

Uwaga na dinozaury.

Zasłużone studio Crytek poinformowało, że już 9 listopada wyda na PlayStation VR w Europie przygodową grę science-fiction Robinson: The Journey.

Dzień wcześniej produkcja zadebiutuje w Ameryce Północnej.

CryEngine wkracza na VR

Robinson: The Journey zaprasza na wycieczkę w wirtualnej rzeczywistości po tajemniczej, zamieszkałej przez dinozaury planecie o nazwie Tyson III.

Gracze wcielą się w młodego chłopca - Robina. Nasz statek kosmiczny rozbija się na powierzchni planety. Postać eksploruje otaczający świat wraz ze swoimi towarzyszami: robotem HIGS i młodym tyranozaurem Laika.

Zobacz: PlayStation VR - Test

Wspólnie rozwiązujemy zagadki, odkrywamy tajemnice i staramy się przetrwać na nieprzyjaznym terytorium. Produkcja powstała w oparciu o silnik CryEngine, dzięki czemu - jak podkreślają autorzy - zaoferować ma wysoki stopień immersji

W produkcji znajdą się też mini-gry, w tym koszykówka oraz zabawa w chowanego. Poza tym będzie można skanować napotkanych przedstawicieli obcych gatunków, by dowiedzieć się czegoś na ich temat.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły