Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Robin w akcji. Pomocnik Batmana w zwiastunie Gotham Knights

Walka pałkami i teleportacja.

Warner Bros. opublikowało nowy zwiastun Gotham Knights - kooperacyjnej gry w świecie Batmana, ale bez Mrocznego Rycerza. Wideo przybliża Robina, czyli jedną z postaci, która pojawi się tytule.

W materiale pokazano wygenerowane na silniku produkcji sceny z udziałem pomocnika zamaskowanego mściciela. Bohater wyróżnia się zręcznością i w trakcie walki posługuje się między innymi pałkami.

Unikalną umiejętnością Robina jest możliwość teleportowania się na krótkie odległości. Zdolność - oparta na technologii, którą heros otrzymał od Ligi Sprawiedliwości - pozwala szybko przemieszczać się między przeciwnikami.

Gotham Knights ukaże się 25 października na PC, PS5 i Xbox Series X/S. Gra zaoferuje łącznie cztery postacie - oprócz wspomnianego bohatera pojawią się jeszcze Nightwing, Red Hood oraz Batgirl. Tytuł położy nacisk na kooperację, ale nie zabraknie opcji zabawy w pojedynkę.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze