Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Robert Więckiewicz wcieli się w Nathana Dawkinsa w Beyond: Dwie Dusze

W oryginale naukowca gra Willem Dafoe.

Robert Więckiewicz wcieli się w rolę Nathana Dawkinsa w grze Beyond: Dwie Dusze. Wczoraj Sony opublikowało film z sesji nagraniowej z udziałem aktora.

Robert Więckiewicz jako mężczyzna w niebieskiej bluzie

W oryginale postać zagra Willem Dafoe („Pluton”, „Spiderman”). Dawkins to rządowy naukowiec, który opiekuje się główną bohaterką gry - Jodie Holmes. Głosu dziewczynie użycza Małgorzata Socha, a w oryginale Ellen Page („Juno”, „Incepcja”).

Robert Więckiewicz znany jest z ról filmowych m.in. „Lejdis”, „Dom Zły” czy „Wałęsa”, a także seriali telewizyjnych - „Odwróceni”, „Oficer”. Ma także doświadczenie w dubbingu - podkładał głos w polskich wersjach kilku produkcji filmowych. Beyond: Dwie Dusze będzie jego debiutem w grze wideo.

Tytuł ukaże się w październiku 2013 roku, wyłącznie na PS3. Jodie Holmes, dzięki psychicznej więzi z niewidzialną istotą o imieniu Aiden, została obdarzona nadnaturalnymi mocami. Za produkcję odpowiada studio Quantic Dream, twórcy dochodowego Heavy Rain.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Beyond: Dwie Dusze

PS4, PS3, PC

Related topics
PS3
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze