Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Risen 3: Władcy Tytanów ukaże się w wersji z polskimi napisami na PC

Premiera w sierpniu.

Cenega poinformowała, że do swojego katalogu wydawniczego dodała Risen 3: Titan Lords. Gra RPG ukaże się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na PC, z podtytułem Władcy Tytanów.

Premierę w sierpniu tego roku zapowiedziano także na konsole PlayStation 3 i Xbox 360, ale w tym przypadku nie wiadomo jeszcze, czy powstanie rodzima lokalizacja.

Za Risen 3 ponownie odpowiada Piranha Bytes - niemieckie studio przygotowało trzy pierwsze odsłony popularnego cyklu Gothic. Twórcy wykorzystują ulepszony silnik graficzny Risen 2: Dark Waters z 2012 roku.

Na początku gry dusza prowadzonego bohatera zostanie pochłonięta przez potężnego demona. Powstałą pustkę zapełnimy w toku rozgrywki, kierując bohatera bardziej w kierunku człowieczeństwa lub demoniczności.

„Działaliśmy niczym cieśla, ręcznie składający mebel - dopasowywaliśmy do siebie elementy fabuły, postaci i krajobrazu, dopóki wszystko nie znalazło się na swoim miejscu, pozwalając graczom na odkrywanie najróżniejszych tajemnic” - komentuje w informacji prasowej Bjoern Pankratz, szef projektu. „Eksploracja to klucz do naszej gry.”

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze