Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rise of the Tomb Raider - nowy gameplay z Gamescomu

Lara kontra Trinity.

Microsoft zaprezentował kolejne kilka minut rozgrywki z gry akcji Rise of the Tomb Raider, zmierzającej w listopadzie na Xbox One.

Tym razem Lara opuściła już mroźne lokacje z poprzednich pokazów, trafiając w nieco cieplejsze klimaty. Jedyną stałą jest obecność żołnierzy organizacji Trinity, którzy - podobnie jak bohaterka - poszukują tajemniczego artefaktu.

W materiale wideo postawiono na zaprezentowanie skradania i otwartej akcją, demonstrując różnorodność podejść, dostępnych dla graczy - możemy cicho eliminować wrogów i skradać sie w zaroślach, ale także korzystać broni palnej.

Ponownie widzimy system rzemiosła, za pomocą którego Lara „w locie” tworzy na przykład wybuchowy przedmiot. Jest też zatruta strzała.

Rise of the Tomb Raider trafi 13 listopada na Xbox One, na początku przyszłego roku ukaże się na PC, a pod koniec 2016 r. także na PlayStation 4.

Podmienimy materiał, gdy tylko pojawi się oficjalna wersja w lepszej jakości.

Nudzisz się? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze