Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Reżyser God of War chciałby ujrzeć grę na PC, ale decyzja należy do Sony

"Nie nazywam się Kojima".

Cory Barlog - reżyser dostępnego jedynie na PS4 God of War - przyznał, że chciałby, aby gra zadebiutowała też na PC. Decyzja należy jednak do wydawcy.

„Wiesz co, naprawdę bym tego chciał” - odpowiedział na Twitterze dyrektor kreatywny w Santa Monica Studio, zapytany o wersję PC. „Niestety taka decyzja wykracza poza moje kompetencje. Nie mam na nazwisko Kojima”.

Deweloper odniósł się w wypowiedzi do Death Stranding, które początkowo przedstawiano jako grę na wyłączność PS4, ale jeszcze przed premierą ogłoszono edycję na komputery.

Samo God of War odniosło ogromny sukces i przez wielu jest uznawane za jeden z najlepszych tytułów dostępnych na konsoli Sony. Produkcja otrzymała pięć statuetek BAFTA, a także została ogłoszona grą roku 2018 na gali The Game Awards.

Zobacz: God of War - Poradnik, Solucja

Recenzenci i gracze docenili odważne podejście twórców, którzy zerwali ze schematem serii, zmieniając system walki, perspektywę i najważniejsze mechanizmy. Krytykom przypadła też do gustu poważna i wzruszająca historia o trudnej relacji ojca z synem. „To fantastyczna i ekscytująca przygoda” - napisaliśmy w naszej recenzji God of War.

Następnie: Profesjonalny gracz FIFA 20 napluł na logo EA - otrzymał bana na wszystkie przyszłe zawody

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze