Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Returnal - wyzwania codzienne: jak zagrać, zasady

Jak włączyć wyzwanie.

Kiedy pokonasz Phirke, czyli bossa pierwszego świata w Returnal, odblokujesz możliwość aktywowania wyzwania codziennego. To dodatkowa, bonusowa aktywność, która pozwala zarobić dodatkowy eter.

Żeby włączyć i rozegrać wyzwanie, musisz być w swoim statku. Podejdź do konsoli (1) po prawej stronie od przejścia do kabiny pilota.

Kiedy użyjesz tego komputera, uruchomi się menu wyzwań. Są tu jasno wymienione modyfikatory (2), a więc bonusy oraz obostrzenia, z którymi będziesz musiał grać podczas wyzwania. Dalej pokazana jest broń (innej nie zdobędziesz podczas wyzwania), a po prawej stronie wyniki innych graczy i czas (3) pozostały do końca wyzwania.

Kiedy czas upłynie, w menu pojawi się kolejne, inne już wyzwanie.

Gdy rozpoczniesz dzienny challenge, trafisz od razu na mapę. Musisz po prostu - jak w normalnej rozgrywce - przedzierać się przez kolejne obszary z wrogami. Po lewej stronie cały czas będziesz widzieć modyfikatory, by o nich pamiętać.

Wreszcie trafisz do komnaty z portalem (4). Musisz przez niego przejść, gdy się otworzy, a wtedy wyzwanie zostanie zaliczone. W nagrodę otrzymasz cząstki eteru.

Więcej porad:

Spis treści: Returnal - Poradnik, Solucja

O autorze
Komentarze