Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Resident Evil Revelations 2 z polskimi napisami na PC i konsolach

Horror w odcinkach.

Firma Cenega ogłosiła, że wyda w Polsce pudełkową edycję horroru Resident Evil Revelations 2. Gra ukaże się w wersji z polskimi napisami na PC, PlayStation 3, PS4, X360 i Xbox One.

Produkcja Capcomu ukaże się na początku przyszłego roku, w czterech odcinkach, w okresie miesiąca. Następnie do sprzedaży trafi właśnie zbiorcze wydanie fizyczne, zawierające także nieokreślone jeszcze dodatki.

Resident Evil Revelations 2 przedstawia historię Claire Redfield i Moiry Burton, które zostają porwane i umieszczone w opuszczonym więzieniu na wyspie. Głównym celem jest odkrycie kto i dlaczego je uwięził, a na drodze stają zmutowani skazańcy.

Styl rozgrywki ma nawiązywać bardziej do klasycznych odsłon serii, z mniejszym naciskiem na akcję niż we współczesnych częściach. Gracze będą mogli wybrać opcję frontalnego ataku lub skradania, starając się oszczędzać amunicję. Zagramy także w kooperacji.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze