Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Resident Evil 2 Remake - porównanie z oryginałem w nowym materiale

Na przykładzie fragmentu z dema.

Wczoraj na PC, PS4 i Xbox One zadebiutowało półgodzinne demo odświeżonego Resident Evil 2. Jeden z internautów przygotował porównanie remake'u z oryginałem wydanym w 1998 roku.

W materiale opublikowanym przez użytkownika o pseudonimie Cycu1 zestawiono ze sobą fragment, który gracze mogą sprawdzać w testowej wersji gry. Autor nagrania rozegrał sekwencję w pierwowzorze i nowej edycji.

W oczy rzuca się przede wszystkim udoskonalona oprawa graficzna i inny sposób przedstawiania wydarzeń - statyczną kamerę zastąpił widok zza pleców postaci. Główne treści pozostały niezmienione, ale niektóre sceny zmodyfikowano lub rozbudowano.

Zobacz: Resident Evil 2 (Remake) - premiera i najważniejsze informacje

Demo pozwala grać jedynie przez pół godziny, ale gracze znaleźli sposób na obejście ograniczenia. Aby ponownie uruchomić „próbkę”, wystarczy założyć nowe konto na PS4, Xbox One lub platformie Steam (na PC dostępne są też mody znoszące limit).

Pełna wersja Resident Evil 2 Remake zadebiutuje 25 stycznia.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze