Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Resident Evil 2 - mod wprowadza utwór „X Gon' Give It To Ya” podczas spotkań z Mr. X

Popularny mem trafił do gry.

Odświeżone Resident Evil 2 doczekało się kolejnej modyfikacji - twórca postanowił przemienić spotkania z przerażającym Mr. X w zabawną sytuację znaną z memów, które pojawiły się po premierze produkcji firmy Capcom.

Po zainstalowaniu moda, przy każdym spotkaniu z Mr. X - nieśmiertelnym przeciwnikiem, który śledzi głównych bohaterów - w tle, zamiast oryginalnej ścieżki dźwiękowej, usłyszymy utwór amerykańskiego rapera DMX-a, zatytułowany „X Gon' Give It To Ya”.

Krótko po premierze Resident Evil 2 Remake w sieci można było znaleźć wiele memów i opinii graczy, którzy podkreślali, że piosenka amerykańskiego muzyka doskonale oddaje charakter spotkań z nieśmiertelnym przeciwnikiem.

Modyfikację można znaleźć na platformie Steam. Po instalacji utwór „X Gon' Give It To Ya” usłyszymy zarówno w kampanii Leona, jak i podczas rozgrywki Claire.

Produkcja firmy Capcom doczekała się pokaźnej liczby różnych modyfikacji, które m.in. wprowadzają klasyczną kamerę czy pozwalają ukończyć grę z perspektywy pierwszej osoby.

Resident Evil 2 Remake zadebiutowało 25 stycznia na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

O autorze

Mikołaj Ciesielski

Contributor

Komentarze