Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Replika Pip-Boya w kolekcjonerskim wydaniu Fallout 4

Z miejscem na telefon.

Kolekcjonerskie wydanie Fallout 4 zawiera gadżet, o którym marzy wielu fanów serii - replikę zakładanego na rękę komputera Pip-Boy.

W sam raz na imprezę w schronie

Nie jest obecnie jasne, czy zestaw trafi także do Polski. Wysłaliśmy w tej sprawie zapytanie do Cenegi i gdy tylko otrzymamy odpowiedź - zaktualizujemy wiadomość. Ogólną cenę w Europie ustalono na 130 euro (ok. 540 zł).

Zakładany na rękę gadżet wygląda identycznie jak wirtualny odpowiednik w grze. Dodatki do Pip-Boya to podstawka RobCo Industries, specjalna kapsuła-skrzynka, wyściółka z gąbki na rękę, a także działające światełka i pokrętła.

Do środka urządzenia włożymy smartfona, służącego za komputer. Bethesda przygotowuje specjalną aplikację, która zadziała wraz z grą i pozwoli zarządzać ekwipunkiem i umiejętnościami czy słuchać radia. Program dostępny będzie też osobno, dla wszystkich posiadaczy urządzeń mobilnych.

Kolekcjonerkę uzupełnia instrukcja obsługi Pip-Boya, z ilustracjami i poradami. Jest też plakat Vault-Tec Perk oraz kopia gry w metalowym opakowaniu.

Fallout 4 ukaże się 10 listopada na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Dziś rano ujawniono pierwsze fragmenty rozgrywki.

Masz chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze