Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Remastery BloodRayne 1 i 2 wkrótce ukażą się na PC

Darmowy upgrade dla posiadaczy oryginałów.
  • Odświeżone wersje BloodRayne 1 i 2 zadebiutują 20 listopada
  • Nowe wydania zaoferują szereg usprawnień technicznych

Firma Ziggurat Interactive poinformowała, że 20 listopada na PC zadebiutują remastery dwóch pierwszych części BloodRayne - wydanych kilkanaście lat temu gier akcji.

Zapowiedziane kilka miesięcy temu nowe wersje produkcji przygotowuje studio Terminal Reality, które odpowiada za powstanie oryginałów. W planach między innymi możliwość zabawy w 4K oraz przeskalowane do wyższych rozdzielczości przerywniki filmowe.

Gry zaoferują też opcję rozgrywki za pomocą padów i poprawione wyświetlanie grafiki z obsługą czterokrotnego wygładzenia krawędzi. Do tego udoskonalone oświetlenie, a także ulepszone efekty pokroju odbić, wody, mgły i cieni.

Na razie nie ujawniono cen odświeżonych wydań obu gier - poinformowano jednak, że posiadacze pierwowzorów otrzymają darmowy upgrade do nowych edycji. Natomiast na Twitterze przedstawiciele wydawcy nie wykluczyli, że w przyszłości pozycje trafią na konsole.

Dwie części BloodRayne opowiadają o przygodach tytułowej wampirzycy, która jest zarazem tajną agentką. W pierwszej odsłonie bohaterka próbuje pokrzyżować plany nazistów, a w sequelu stara się powstrzymać innych wampirów przed przejęciem kontroli nad światem.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze