Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Remake The Last of Us w nowym porównaniu grafiki. Fani znów krytykują

Prosto od Naughty Dog.

Premiera The Last of Us Part 1 zbliża się wielkimi krokami. Już 2 września poznamy odświeżoną historię Joela i Ellie, a zmiany w grafice prezentuje nowy klip od Naughty Dog.

Aby umilić oczekiwanie na premierę, twórcy pochwalili się porównaniem grafiki pomiędzy remasterem z PS4 i nadchodzącym remakiem z PS5. Nowa wersja zwraca uwagę poprawionym oświetleniem i bardziej naturalną roślinnością, ale i animacja jazdy na koniu zdaje się być ulepszona w stosunku do starszej wersji.

Pomimo tego, w komentarzach pod wpisem na Twitterze studia Naughty Dog znaleźć możemy sporo niepochlebnych opinii. Gracze zdają się nie być zadowoleni z ceny, wynoszącej 339 zł w przypadku edycji standardowej. Zdaniem komentujących, kwota nie jest adekwatna do zawartości i usprawnień.

Remake The Last of Us Part 1 ukaże się na PlayStation 5 i zaoferuje głównie ładniejszą grafikę i lepszą warstwę audio, zmodernizowane modele postaci oraz nowe opcje ułatwień dostępu, takie jak audiodeskrypcja. Wersja na PC powinna ukazać się krótko po konsolowej premierze.

O autorze

Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty. Wcześniej zajmował się drzewkami bonsai oraz był prezenterem radiowym.

Komentarze