Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Remake Red Dead Redemption faktycznie nadchodzi? Poszlaki z PS Plus

Oryginał z PS3 zniknie wkrótce z usługi Sony.

PS Plus daje kolejną poszlakę w sprawie domniemanego remake'u Red Dead Redemption. Chodzi o to, że oryginał z PS3 zniknie niedługo z oferty PS Plus Premium.

Przygody Johna Marstona wraz z samodzielnym dodatkiem Undead Nightmare będzie można ograć jedynie do 17 października. Co jednak ciekawe, jedynie kilka pozycji ma przewidzianą datę opuszczenia usługi - w tym właśnie Red Dead Redemption.

Niewykluczone, że usunięcie tytułu z cyfrowej dystrybucji zapowiada nadejście remake’u bądź remastera gry, a ograniczenie dostępu do oryginalnej wersji ma skłonić graczy do zakupu nowego wydania. Jak zauważa serwis ComicBook, jest to taktyka stosowana przez wielu wydawców i takie działanie ze strony Rockstara nie byłoby niczym zaskakującym.

Są to jednak jedynie domysły, a produkcja wciąż pozostaje dostępna w ramach wstecznej kompatybilności na konsolach Xbox Series X/S. Niemniej, pogłoski o powstającej reedycji westernu pojawiają się już od dłuższego czasu i każda poszlaka rozbudza wyobraźnię fanów.

O autorze

Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

News Writer

Maciek interesuje się technologią od momentu, kiedy zepsuł swój pierwszy komputer. Szczególnie pasjonuje go elektronika z lat 90. i 80. Miłośnik anime oraz majsterkowicz-samouk.

Komentarze