Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Remake Dead Space z trybem Nowa Gra+. Wiemy, jakie zmiany wprowadza

Będzie kilka nowości w znanym trybie.

Już jutro premiera Dead Space Remake. Twórcy z tej okazji postanowili odpowiedzieć na pytania fanów i zdradzili kilka szczegółów związanych z tym, co czeka nas po ukończeniu przygody.

W ostatnich dniach fani zauważyli, że na liście osiągnięć widnieje wpis poświęcony alternatywnemu zakończeniu, co wzbudziło falę spekulacji. Oryginalne Dead Space miało tylko jedno zakończenie, więc konsternacja fanów jest jak najbardziej zrozumiała. Gracze zastanawiali się, w jaki sposób można będzie odblokować nowe sceny.

Tymczasem twórcy udostępnili na Twitterze post, w którym wyjaśniają, że Dead Space Remake w dniu premiery zaoferuje nie tylko Nową Grę+ i zaawansowany kombinezon 6. poziomu, które znane są z pierwowzoru, ale też wprowadzi kilka zmian w dodatkowym trybie.

Wygląda na to, że gdy rozpoczniemy rozgrywkę po ukończeniu przygody, oprócz nagród możemy spodziewać się też drobnych zmian w rozgrywce - w Nowej Grze+ napotkamy nowych przeciwników, a także odblokujemy sekretne zakończenie, które zdaje się być nieosiągalne podczas pierwszego przejścia.

To intrygująca informacja, która pokazuje, że deweloperzy ze studia Motive rzeczywiście zamierzają nieco rozszerzyć znaną przygodę i dodać coś od siebie, ale jednocześnie robią to z głową. Przypomnijmy, że w nowej wersji Dead Space mają pojawić się dodatkowe oraz alternatywne ścieżki i nieco zawartości wyciętej przed premierą pierwowzoru.

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze