Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Red Dead Revolver imponuje na Unreal Engine 5. To mógłby być świetny remake

Powrót Reda Harlowa.

Pierwsza odsłona westernów od Rockstara dołącza do grona klasyków odświeżonych za pomocą Unreal Engine 5. Youtuber z grupy TeaserPlay przedstawia, jak tytuł z PS2 i pierwszego Xboxa mógłby się prezentować we współczesnej oprawie graficznej.

Na nagraniu widzimy między innymi Reda Harlowa - głównego bohatera produkcji - przejeżdżającego przez niewielkie miasteczko i szykującego się do pojedynku. Możemy również rzucić okiem na ładnie wykonane, pustynne krajobrazy. Model protagonisty przygotował grafik 3D Hossein Diba.

Red Dead Revolver zadebiutowało w 2004 roku. Za grę odpowiada Rockstar San Diego (wówczas Angel Studios). Wydawcą początkowo miał być Capcom, ale ostatecznie prawa do tytułu wykupił Rockstar. W przeciwieństwie do sequela - czyli Red Dead Redemption - pierwsza odsłona przyjmuje formę klasycznej strzelanki podzielonej na zamknięte poziomy.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze