Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Recenzja „słynnego” Big Rigs pojawiła się na maturze z języka angielskiego

Jedna z najgorszych gier w historii.

Fatalna jakość wyścigowego Big Rigs: Over the Road Racing jest tak dobrze znana, że opinia o grze trafiła nawet na maturę z języka angielskiego, i to na poziomie podstawowym.

Jedno z zadań dzisiejszego egzaminu wymaga wysłuchania tekstu, w którym kobieta wyraża swoją opinię na temat nieławnej produkcji studia Stellar Stone.

- Do wybrania były tylko trzy stare ciężarówki, i wyglądały śmiesznie! Co więcej, gdy zaczęłam wyścig, samochód obok mnie nawet nie ruszył z linii startu, więc nie miałam przeciwników! Co za strata czasu! – narzeka lektorka.

Nieco później - dla utrudnienia zadania - jest też fragment o dużo lepszym tytule, z szeregiem opcji do wyboru. Nie pada niestety tytuł tej udanej produkcji.

Kluczowy fragment od szóstej minuty

Big Rigs: Over the Road Racing ukazało się w 2003 roku i dzisiaj słynie głównie z miana jednej z najgorszych gier wideo w historii - oraz kultowego statusu w niektórych kręgach. Dość powiedzieć, że dopiero popremierowa łatka sprawiła, że przeciwnicy zaczęli ruszać z linii startu (ale stawali przed metą, więc nadal nie dało się przegrać).

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

  • PC
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze