Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Realistyczna replika Terminatora w sprzedaży. Cena jest ogromna

Skóra jak prawdziwa i 100 tys. włosów.

Firma Queens Studios zaprezentowała swój najnowszy model figury kolekcjonerskiej. Tym razem jest to pełnowymiarowa replika postaci cyborga z „Terminator: Mroczne przeznaczenie”. Cena to aż 4200 dolarów, a więc ok. 19 tys. złotych.

Figura została stworzona z uwagą na najmniejsze detale. Użyto imponującej liczby włosów (100 tysięcy), możemy też zobaczyć wyraźne uszkodzenia, ujawniające endoszkielet wykonany z metalu. Wprawdzie przy stworzeniu modelu T-800 nie wykorzystano ludzkiej tkanki, ale niemalże w całości powstał z silikonu utwardzonego platyną. Zazwyczaj wykorzystuje się go do tworzenia masek halloweenowych i może przetrwać przez dekady.

Tors został ustawiony na niewielkim cokole, przypominającym nogi maszyny. Oko cyborga ma także wbudowaną diodę LED, która świeci na czerwono. Taki ultrarealistyczny model jest wydawany w limitowanej edycji, ponieważ wyprodukowano tylko 599 sztuk.

Queens Studios od lat zajmuje się tworzeniem replik postaci ze znanych filmów. Na stronie sklepu można zakupić figurki bohaterów Marvela (Tony Stark, Spiderman, Kapitan Ameryka), DC Universe (Joker, Batman) i wielu innych.

Komentarze