Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rayman Legends ukaże się także na PS Vita

Premiera 29 sierpnia.

Dynamiczna platformówka Rayman Legends ukaże się 29 sierpnia także na konsoli PlayStation Vita - wynika z informacji prasowej, wysłanej do hiszpańskiego oddziału Eurogamera.

Pierwotnie kontynuację Rayman Origins planowano wydać jedynie na Wii U, lecz w lutym Ubisoft podjął decyzję o przeniesieniu premiery na wrzesień i dodaniu wersji X360 oraz PS3. Zmiana założeń spotkała się z licznymi kontrowersjami, a w kwietniu wydawca ponownie przesunął datę premiery - na 30 sierpnia. Już wtedy w ofercie hiszpańskiego sklepu FNAC pojawił się wpis z Rayman Legends na PS Vita.

Opóźnienie daty premiery Rayman Legends o sześć miesięcy ma także pozytywne strony - studio Ubisoft Montpellier wykorzystało dodatkowy czas na stworzenie 30 nowych poziomów oraz kilku walk z bossami.

Edycja PS Vita otrzyma całą zawartość dostępna na pozostałych wersjach sprzętowych oraz pięć ekskluzywnych map, nowego bohatera i dwa dodatkowe kostiumy.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Rayman Legends

PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PlayStation Vita, Nintendo Wii U, PC

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze