Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ramattra to jedenasty tank w Overwatch 2. Ujawniono nową postać

Debiut jeszcze w tym roku.

Ramattra znany jest miłośnikom uniwersum Overwatch 2 już od wielu lat, lecz dopiero w grudniu pojawi się w grze, jako kolejny przedstawiciel roli tank. Zadebiutuje 6 grudnia.

Tego samego dnia rozpocznie się drugi sezon treści w sieciowej strzelance. Nie jest obecnie jasne, w jaki sposób odblokujemy bohatera. W przypadku Kiriko z pierwszego sezonu potrzebny był 55. poziom darmowej przepustki sezonowej, by otrzymać dostęp bez płacenia.

„Ramattra był kiedyś maszyną wojenną, jednak porzucił pierwotne uzbrojenie dla tarczy, którą chroni swój lud, krzewiąc pokój i harmonię - czytamy w opisie. „Jego ideały nie były dalekie tym, którymi kierował się inny mnich z klasztoru Szambala - Zenyatta. Historia Ramattry jest jednak pełna przeciwności losu, traumy i uwydatnia okrutną rzeczywistość ludzkiego życia”.

„Harmonię zastąpił dysonans, a Ramattra zaczął podchodzić do swych przekonań z pragmatycznego punktu widzenia - teraz wszelkie środki niezbędne do obrony innych omników były uzasadnione. Jako przywódca Sektora Zero, Ramattra otrzymuje niesamowite wsparcie od ludu i jest gotów, by narzucić swoją filozofię naszemu światu” - czytamy dalej.

Poza tym nie znamy zbyt wielu szczegółów na temat umiejętności postaci. Nowego tanka ujawniono w weekend podczas finałów Overwatch League 2022. Wygrało Dalls Fuel, po zaciętym meczu pokonując San Francisco Shock 4:3. Potwierdzono w ten sposób koreańską dominacją - w obu drużynach grają wyłącznie zawodnicy z tego kraju.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze