Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Rainbow Six Siege za darmo przez tydzień

Na wszystkich platformach.

Ubisoft udostępnia pełną wersję Rainbow Six Siege za darmo na tydzień na PS4, Xbox One oraz na PC. Korzystający z tej oferty mogą grać już od dziś, od godziny 15:00 (posiadacze Xbox One dopiero od 22:00).

Bezpłatny dostęp zostanie zakończony 4 września. Wszelkie poczynione postępy i odblokowani Operatorzy zostaną przeniesieni do pełnej wersji, jeśli kupimy ją po wypróbowaniu gry.

Rozkład jazdy

By pobrać grę, należy wybrać odpowiednią platformę na oficjalnej stronie Rainbow Six Siege. To przeniesie nas do sklepu, z którego pobierzemy strzelankę (pre-load nie jest dostępny na Xbox One).

Na serwerze testowym na PC dostępna jest już nadchodząca operacja Ember Rise, która wprowadzi do gry nową atakującą i nowego obrońcę - Amaru z Peru i Goyo z Meksyku. Mapa Kanał doczeka się też gruntownej modernizacji.

Siege zyskało dużą popularność dopiero po premierze, w miarę postępujących prac mających na celu poprawić jakość gry i wyeliminować techniczne niedociągnięcia. To sieciowy shooter drużynowy wymagający cierpliwości i zachowawczego podejścia do polowania na przeciwników. Postacie giną szybko i nie mogą odradzać się w tej samej rundzie.

Następnie: Ghost Recon Breakpoint - wymagania na PC

O autorze
Komentarze